+420 606 503 741
Most

O nás

Jmenuji se Michal Podymák a jsem zakladatelem naší rodinné firmy Psapohlídáme.cz, která funguje od roku 2019

Od malička jsem vyrůstal a byl vychováván ve společnosti psů, jak velkých plemen, tak malých. Zúčastnil jsem se několika výcviků a tréninků psů od stěňat, až po dospělé jedince. V naší výchově byli i psi z útulků, kteří nebyli socializováni, a přesto měli u nás šťastný a spokojený život. Zacházeli jsme i se psy, kteří měli pohybové a jiné postižení. V současné době mezi naše mazlíčky patří fena boxera, francouzský buldoček a naše nejmenší čivava.

Již delší dobu podnikám, ale pořád jsem necítil skutečné naplnění mé práce a stále mně to táhlo někam jinam. Proto jsem se vydal do Kanady, kde jsem si uvědomil, že bych rád pracoval se zvířaty a v přírodě. O volných chvílích jsem začal pracovat brigádně jako Dog Walker, jednalo se o venčení a hlídání psů, jak jednotlivců, tak v kolektivu. Tato práce mně neskutečně naplňovala a cítil jsem se užitečný a zároveň našel konečně smysl mé práce.

Nyní se zaměřuji více na psychologii psů, protože u nás jsou bráni psi jako součást rodiny, proto chci vědět, co psa trápí, nebo naopak udělá radost. Dále jako certifikovaný nutriční poradce se snažím přenést moje zkušenosti ve stravě i na psy, protože mnoho lidí si neuvědomuje, že strava je také základ pro zdravý a delší život psa.
Jsem partner nadačního fondu pro psy a kočky a návštěvníkem útulků, což beru jako samozřejmost.

Proto jsem se rozhodl, s touto myšlenkou, vrátit do mého rodného města Mostu a pomáhat všem majitelům psů, co jsou z mnoha důvodů časově vytížení a nemohou se věnovat svým psům celý den. Chápeme, že lidé chtějí chovat psy, ale i zároveň cestovat, za prací, či jen na dovolenou.
Proto jsme tady my a naše služby. Uděláme vše pro maximální spokojenost Vaší i Vašeho psa.

Chceme se stát pro Vašeho pejska kamarádem. Váš mazlíček je pro nás to stejné, jako náš vlastní pes.


Něco málo o naší firmě
emostecko logo
+420 606 503 741